Kiedy jesteśmy na początku drogi wydaje nam się że cel jest na tyle odległy i abstrakcyjny że nie warto podejmować wysiłku. Nie mam siły tak żyć dalej ale nie widzę też możliwości aby coś zmienić, nie wiem jak, nie mam siły, nie wyobrażam sobie. W głowie odzywa się myśl – seksoholizm ośrodek.

Takie myślenie utrzymuje uzależnienie, pogłębia jego konsekwencje. (Seksoholizm ośrodek)

Ta droga wymaga dużego wysiłku, to prawda. Podczas tej drogi będzie boleć , będą pojawiały się trudne emocję – to też prawda. Ale tkwienie w nałogu boli bardziej ,jest nieporównywalnie trudniejsze, wymaga zdecydowanie więcej sił – naszych i naszych bliskich.

Tak naprawdę pierwsze korzyści z rozpoczęcia drogi do trzeźwego życia mogą pojawić się już po kilku tygodniach. Może nawet już po 3 miesiącach pojawią się pierwsze emocje ,których nie przeżywałeś od lat. Uczucia ,które przypomną Ci co to jest prawdziwe życie, wskażą Ci kierunek pokazujący co w życiu jest naprawdę ważne – co jest ważne dla Ciebie. To będzie też oddech dla Twoich bliskich…

Film, który prezentujemy pokazuje że zmiana jest możliwa i jak najbardziej w Twoim zasięgu.

Niezależnie czy jesteś uzależniony od alkoholu, narkotyków ,leków , jesteś seksoholikiem, hazardzistą – możesz przerwać ten koszmar i zacząć naprawdę żyć!
Setki naszych pacjentów udowodniło że to nie teoria. Ich rodziny doświadczyły jak wygląda prawdziwa bliskość, wsparcie, ciepło, relacja.

Kilku odważnych ludzi mówi o tym jak wyglądało ich życie w nałogu, co było punktem zwrotnym w ich życiu, co im pomogło w wyjściu z aktywnego uzależnienia i jakich korzyści doświadczyli w związku z tym.

Nie mamy wątpliwości że ty również jesteś w stanie dokonać takiej zmiany!