Kiedy jesteśmy na początku drogi wydaje nam się że cel jest na tyle odległy i abstrakcyjny że nie warto podejmować wysiłku. Nie mam siły tak żyć dalej ale nie widzę też możliwości aby coś zmienić, nie wiem jak, nie mam siły, nie wyobrażam sobie.

Takie myślenie utrzymuje uzależnienie, pogłębia jego konsekwencje.

Ta droga wymaga dużego wysiłku, to prawda. Podczas tej drogi będzie boleć , będą pojawiały się trudne emocję – to też prawda. Ale tkwienie w nałogu boli bardziej ,jest nieporównywalnie trudniejsze, wymaga zdecydowanie więcej sił – naszych i naszych bliskich.

Tak naprawdę pierwsze korzyści z rozpoczęcia drogi do trzeźwego życia mogą pojawić się już po kilku tygodniach. Może nawet już po 3 miesiącach pojawią się pierwsze emocje ,których nie przeżywałeś od lat. Uczucia ,które przypomną Ci co to jest prawdziwe życie, wskażą Ci kierunek pokazujący co w życiu jest naprawdę ważne – co jest ważne dla Ciebie. To będzie też oddech dla Twoich bliskich…

Film, który prezentujemy pokazuje że zmiana jest możliwa i jak najbardziej w Twoim zasięgu.

Niezależnie czy jesteś uzależniony od alkoholu, narkotyków ,leków , jesteś seksoholikiem, hazardzistą – możesz przerwać ten koszmar i zacząć naprawdę żyć!
Setki naszych pacjentów udowodniło że to nie teoria. Ich rodziny doświadczyły jak wygląda prawdziwa bliskość, wsparcie, ciepło, relacja.

Kilku odważnych ludzi mówi o tym jak wyglądało ich życie w nałogu, co było punktem zwrotnym w ich życiu, co im pomogło w wyjściu z aktywnego uzależnienia i jakich korzyści doświadczyli w związku z tym.

Nie mamy wątpliwości że ty również jesteś w stanie dokonać takiej zmiany!