Uzależenienie od  seksu

Męska Droga to projekt powstały w Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnień „Radzimowice” w Szklarskiej Porębie. W ramach projektu Ośrodek Terapii organizuje cyklicznie zamknięte grupy terapeutyczne dla mężczyzn uzależnionych od seksu. Blog powstały w ramach projektu ma na celu upowszechnianie wiedzy o uzależnieniu od seksu oraz informacji o najnowszych badaniach nad seksoholizmem. Blog prowadzony jest przez terapeutę Ośrodka – Daniela Smoguleckiego.

Ośrodek „Radzimowice” od 13 lat zajmuje się profesjonalną pomocą terapeutyczną w zakresie seksoholizmu. Od 2013 roku Ośrodek należy do brytyjskiego towarzystwa terapii seksoholizmu ATSAC (Association for the Treatment of Sexual Addiction and Compulsivity). Terapeuci Ośrodka mają na koncie wystąpienia na krajowych konferencjach oraz artykuły w czasopismach branżowych m.in. „TUW, Terapia Uzależnienia i Współuzależnienia”, „Seksuologia Polska”. O Ośrodku „Radzimowice” w kontekście seksoholizmu pisały m.in. „Newsweek”, „Polityka”, „Gazeta Wyborcza”, „Charaktery”.

Jeżeli masz do nas pytania? Napisz do nas. Oferujemy dyskrecję!

Napisz do Nas – e-mail: daniel@radzimowice.pl

ZOBACZ CO O NAS MÓWIĄ INNI

„Pobyt przekroczył moje oczekiwania.Jestem pozytywnie zaskoczony głębokością procesu terapeutycznego…”

Piotr

„Super praca z ciałem…Niespodziewałem się że ciało pamięta to co mnie spotkało i że przez pracę z ciałem mogę pracować nad moimi objawami”

Jacek

„Tak naprawdę moje wcześniejsze oczekiwania zostały spełnione i zaspokojone w dużo większym zakresie niż się spodziewałem”

Robert

„To był najważniejszy tydzień w w moim życiu od kilku lat Bardzo intensywna, ważna praca”

Zbyszek