Terapia dla seksoholików

Męska Droga to projekt powstały w Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnień „Radzimowice” w Szklarskiej Porębie. Blog powstały w ramach projektu ma na celu upowszechnianie wiedzy o uzależnieniu od seksu oraz informacji o najnowszych badaniach nad seksoholizmem. Udowodniono, że skuteczna terapia dla seksoholików daje pozytywne efekty. Blog prowadzony jest przez terapeutę Ośrodka – Daniela Smoguleckiego.

Ośrodek „Radzimowice od 13 lat zajmuje się profesjonalną pomocą terapeutyczną w zakresie seksoholizmu. Od 2013 roku Ośrodek należy do brytyjskiego towarzystwa terapii seksoholizmu ATSAC (Association for the Treatment of Sexual Addiction and Compulsivity). Terapeuci Ośrodka mają na koncie wystąpienia na krajowych konferencjach oraz artykuły w czasopismach branżowych m.in. „TUW, Terapia Uzależnienia i Współuzależnienia”, „Seksuologia Polska”. O Ośrodku „Radzimowice” w kontekście seksoholizmu pisały m.in. „Newsweek”, „Polityka”, „Gazeta Wyborcza”, „Charaktery”.

Jeżeli masz do nas pytania? Napisz do nas. Oferujemy dyskrecję!

Napisz do Nas – e-mail: daniel@radzimowice.pl

ZOBACZ CO O NAS MÓWIĄ INNI

„Super praca z ciałem…Niespodziewałem się że ciało pamięta to co mnie spotkało i że przez pracę z ciałem mogę pracować nad moimi objawami”

Jacek

„To był najważniejszy tydzień w w moim życiu od kilku lat Bardzo intensywna, ważna praca”

Zbyszek

„Pobyt przekroczył moje oczekiwania.Jestem pozytywnie zaskoczony głębokością procesu terapeutycznego…”

Piotr

„Tak naprawdę moje wcześniejsze oczekiwania zostały spełnione i zaspokojone w dużo większym zakresie niż się spodziewałem”

Robert